فروش فایل تفکر سیستمی ساخت فروشگاه خرید دانلود آهنگ طراحی لوگو طراحی لوگو لوگو دانلود مداحی
حذف در پنل کاربری [X]
طرح تعویض شیرآلات فرسوده با شیرالات اهرمی استاندارد کم مصرف

طرح تعویض شیرآلات فرسوده با شیرالات اهرمی استاندارد کم مصرف
در دنیای رو به رشد امروز، شاهد گسترش روزافزون فناوری و صنعت و درنتیجه استفاده بی رویه از منابع طبیعی هستیم. بعلاوه مسائلی از قبیل عدم بازیافت صحیح و عدم رعایت اصول حفاظت از محیط زیست باعث وارد آمدن صدماتی جبران ناپذیر به محیط زیست و منابع تجدید ناپذیر می گردد.

حفاظت از محیط زیست در حین استفاده از منابع، امری اخلاقی است. تمرکز اصلی آن بر روی نگهداری از سلامت طبیعت، شیلات، زیستگاه ها، و تنوع زیستی است و در وهله بعد حفاظت از مواد شامل منابع تجدید ناپذیر مانند فلزات و سوخت های فسیلی و همچنین حفاظت از انرژی، را شامل می شود.

از اخلاق حفاظت مصرف کنندگان به عنوان Rethink, Reduce, Recycle, Reuse) ۴R) یاد می شود: تجدید نظر، کاهش، بازیافت، استفاده مجدد

تجدید نظر: نتایج اعمال خود و تاثیر آنها را بر روی محیط در نظر بگیرید. یک مصرف کننده آگاه، اثرمنفی یا سوء خود را بر روی طبیعت به کمترین حد ممکن می رساند. با ادغام اصول پایداری محیط زیست در نحوه طراحی، تولید، تحویل و مصرف؛ ما به عنوان یک جامعه بطور سیستمی باعث بهبود الگوی مصرف آب و انرژی می شویم.

کاهش: ما با کاهش مصرف به حفظ منابع با ارزش همچون آب و انرژی کمک می کنیم. مثال هایی ساده برای کاهش مصرف: پرینت دو رو یا استفاده از کیسه پارچه ای در هنگام خرید است.

بازیافت: بازیافت با نگه داشتن منابع در یک چرخه و کاهش سرعت تقلیل منابع تجدید ناپذیر مانند سوخت های فسیلی و سنگ های معدنی، از منابع محافظت می نماید.

استفاده مجدد: یک مشتری آگاه کالاهای با دوام خریداری می نماید تا مدت زمان بیشتری قابل استفاده بوده و به جریان زباله ها نمی افزاید. مگر ابنکه مصرف جدیدی برای یک کالا پیدا شود یا شخصی دیگر بتواند به جای دور ریختن کالا به آن زندگی دوباره ببخشد.

علاوه بر اهمیتی که رفتار مصرف کنندگان محترم در حفاظت از محیط زیست دارد، تولیدکنندگان نیز باید به این مهم توجه نمایند. شیرآلات جزیره با بکار بستن

اصفهان -خ بزرگمهر خیابان شریف واقفی- نرسیده به جهار راه گلزار جنب کوچه 35 ساختمان 1105 گالری فارس ,برچسب ها: طرح تعویض شیرآلات فرسوده با شیرالات اهرمی استاندارد کم مصرف , اصفهان -خ بزرگمهر خیابان شریف واقفی- نرسیده به جهار راه گلزار جنب کوچه 35 ساختمان ,
قیمت: با شرایط خاص ...با تماس-کلیک فرمایید تومان